
- Немає в наявності
- Код: GCAJ0060
Інструментальний візок з інструментом TOPTUL 7 секцій 157 од. TOPTUL GCAJ0060
64 591 ₴
+380 (96) 044-60-78
- +380 (66) 033-52-38
- +380 (50) 044-60-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок з інструментом 7 секцій 157 од.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Колір фасаду | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1015 мм |
| Глибина | 459 мм |
| Ширина | 687 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Матеріал кейса: металевий візок |
| Кількість одиниць | 157 |
| Кількість в наборі інструментів | 157 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
- Ціна: 64 591 ₴
