
- Під замовлення
- Код: PDCH 45C B
Відправка з 12 липня 2026Двостійковий електрогідравлічний підйомник 4.5т Sice PDCH 45C B
218 400 ₴
+380 (96) 044-60-78
- +380 (66) 033-52-38
- +380 (50) 044-60-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вантажопідйомність 4500 кг
Підхоплення --- 100 мм
Відстань між стійками --- 2765 мм
Довжина коротких лап --- 644 - 1295 мм.
Довжина довгих лап --- 795-1500 мм.
Максимальна габаритна висота --- 3400 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sice |
| Країна виробник | Італія |
| Час підйому | 40 сек |
| Виліт задніх лап | 1500 мм |
| Виліт передніх лап | 1295 мм |
| Висота підхоплення | 100 мм |
| Вантажопідйомність | 4500 кг |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Напруга живлення | 380 В |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники двостійкові |
- Ціна: 218 400 ₴
