
- В наявності
- Код: SR-3130PSL
Автомобільна ножична пневмогідравлічна траверса Skyrack SR-3130PSL
54 676 ₴
+380 (96) 044-60-78
- +380 (66) 033-52-38
- +380 (50) 044-60-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Конструкція ножничної траверси забезпечує надійність та мінімальні вимоги до обслуговування.
- Можливе встановлення як на ямі, так і на підйомнику.
- Розсувні платформи для збільшення опорної площі.
- Манжети гідроциліндра виготовлені в Італії.
- Підйом забезпечується пневмогідравлічним насосом.
- Випробована динамічним навантаженням 115% вантажопідйомності та статичним навантаженням 150% вантажопідйомності.
- Конструкція забезпечує максимальну стійкість до навантажень, що деформують.
- Монтаж простий і не потребує спеціальних фундаментних робіт.
- Порошкове фарбування.
| Висота підйому | 450 мм |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Заправний обсяг олії | 3 л |
| Тип | ножичні |
| Тип2 | траверси |
| Ширина захоплення | 800-1500 мм |
| Ширина напрямних | 805-1200 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyRack |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага коліс, що обслуговуються | Вантажність |
| Висота підйому | 45 |
| Тип автомобільного підйомника | Підіймання ножиць |
- Ціна: 54 676 ₴
