
- Під замовлення
- Код: 1692501000
Відправка з 15 липня 2026Балансувальний верстат BEISSBARTH G.20
273 000 ₴
- +380 (66) 033-52-38
- +380 (50) 044-60-78
Автоматичний балансувальний стенд з монітором 17 дюймів. Програми: SPLIT, OPT, ALU.
Розширений автоматичний датчик дозволяє автоматично визначати відстань і діаметр колеса до 30”.
За допомогою функції Auto Select машина автоматично розпізнає, чи зроблені диски зі сталі чи легкого сплаву.
Віртуальний ехолот скорочує час балансування, уникаючи помилок оператора, спричинених ручним введенням даних, і водночас гарантує ефективність балансування.
Зручний робочий стіл, ергономічний та функціональний, у ньому багато великих осередків для розміщення великої кількості вантажів та інструменту;
- лазерний покажчик (лінія) для внутрішніх і зовнішніх прикріплених вантажів;
Електричне гальмо коліс і стандартний затиск
Макс. вага коліс: 75 кг
Точність вимірювання: ± 0,5 g
Споживча потужність: 0,15 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beissbarth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Швидкознімна гайка | Так |
| Вага коліс, що обслуговуються | 75 кг |
| Час вимірювання | 4.7 сек |
| Діаметр вала | 40 мм |
| Захисний кожух | Так |
| Кліщі молоток для зняття тягарців | Так |
| Кронциркуль | Так |
| Лазерна лінійка | Так |
| Максимальний діаметр диска | 30 дюйм |
| Призначення обладнання | для легкових автомобілів |
| Напруга живлення | 220 В |
- Ціна: 273 000 ₴
