
- Під замовлення
- Код: 110100
Відправка з 12 липня 2026Підйомник двостійковий 4т KLASSIK 4.2М 110100
128 700 ₴
+380 (96) 044-60-78
- +380 (66) 033-52-38
- +380 (50) 044-60-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрогідравлічний 2-стійковий підйомник
- Вантажопідйомність 4 000 кг
- Підхоплення --- від 95 мм
- Максимальна висота підйому 1900 мм
- Висота колони 2860 мм
- Відстань між колонами 2820 мм
- Довжина довгого опорного плеча ------ 820 – 1320 мм
- Довжина короткого опорного плеча --- 590 – 860 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weber |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час опускання | 55 сек |
| Час підйому | 55 сек |
| Виліт задніх лап | 1320 мм |
| Виліт передніх лап | 860 мм |
| Висота підхоплення | 95 мм |
| Висота підйому | 190 см |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники двостійкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага коліс, що обслуговуються | Вантажність |
- Ціна: 128 700 ₴


