
- Під замовлення
- Код: UNI035.12450301D-1
Відправка з 12 липня 2026Підйомник ножичний 5.5т Nussbaum UNI LIFT 5000 NT AMS
1 796 600 ₴
+380 (96) 044-60-78
- +380 (66) 033-52-38
- +380 (50) 044-60-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрогідравлічний ножичний підйомник для роботи з легковим та комерційним транспортом, має два незалежні гідравлічні контури, що забезпечує синхронізацію та безпеку роботи підйомника навіть при пошкодженні гідравлічних шлангів, повністю гідравлічна система без електричних та пневматичних компонентів управління.
Вантажопідйомність, 5500 кг
Висота підйому, 1970 мм
Час підйому/опускання 35/29 сек.
Висота заїзду, 195 мм
Ширина платформ, 635 мм
Довжина платформ, 5000 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nussbaum |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час опускання | 29 сек |
| Час підйому | 35 сек |
| Висота підйому | 197 см |
| Вантажопідйомність | 5500 кг |
| Кількість масла | 13 л |
| Потужність двигуна | 3 кВт |
| Напруга живлення | 380 В |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники ножичні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага коліс, що обслуговуються | Вантажність |
- Ціна: 1 796 600 ₴

